Karta podarunkowa do sklepu EMPIK

Empik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Sieć sklepów Empik działa na polskim rynku od początku lat 90-tych XX wieku oferując z roku na rok coraz szerszy zakres produktów dla osób o różnych zainteresowaniach.

Co można kupić w sklepie Empik?

Sklepy Empik posiadają w swojej ofercie prawie 1,5 mln produktów z kategorii: Książka, Film, Muzyka, Gry i Programy, Zabawki oraz Zdrowie i Uroda. W Empiku dostępne są m.in. bestsellery książkowe znanych autorów, albumy muzyczne i bilety na koncerty lub wydarzenia kulturalne, gry na komputer stacjonarny, PlayStation czy Xbox oraz gry planszowe, a także perfumy znanych marek. Wachlarz produktów sieci Empik jest zatem bardzo szeroki i każdy, kto odwiedza sklep stacjonarny lub internetowy, może znaleźć tutaj coś dla siebie. W sklepach Empik płaci się nie tylko gotówką lub kartą płatniczą. Istnieje również możliwość skorzystania przy zakupie, ze specjalnych kart przedpłaconych.

Dla kogo jest przeznaczona karta podarunkowa Empik?

Karta podarunkowa Empik to doskonały prezent dla osób interesujących się kulturą i sztuką w różnym wydaniu. Oprócz prezentu dla bliskich z okazji np. urodzin lub imienin sprawdzi się ona doskonale jako prezent dla pracowników np. z okazji świąt lub jubileuszów firmowych. Atutem takiej karty jest to, że osoba, która ją otrzyma, może zdecydować, na który z produktów sklepu Empik przeznaczy dostępne w jej ramach środki. Zainteresowania obdarowanych zwykle różnią się między sobą i zakup samodzielnie wybranego prezentu może się okazać złym wyborem. Karta podarunkowa Empik pozwala uniknąć zatem błędu w postaci nietrafionego zakupu.

Gdzie można kupić kartę prezentową i jakie posiada ona nominały?

Kartę prezentową Empiku kupuje się w dowolnym salonie stacjonarnym. Jest ona tam dostępna bez dodatkowych opłat. Wystarczy o nią zapytać pracownika sklepu. Oprócz tego istnieje również możliwość jej zamówienia  za pośrednictwem strony internetowej www.empik.com. Karta podarunkowa Empiku jest dostępna standardowo w trzech nominałach: 25,50 lub 100 zł, ale można także poprosić o przygotowanie karty na inną kwotę mieszczącą się w przedziale od 20 do 500 złotych.

Ważność karty podarunkowej Empik

Karta podarunkowa Empik jest ważna przez 12 miesięcy od zakupu. Co niezwykle ważne, jej atutem jest to, że jej posiadacz ma prawo z niej korzystać do momentu, aż wyczerpie się dostępna na niej pula środków, dokonując nawet kilku zakupów, w różnych odstępach czasowych. Odróżnia ją to od standardowych bonów płatniczych, które można wykorzystać tylko jednorazowo.

Widziałeś już te wpisy?

Karta Podarunkowa Steam – prezent dla gracza Steam to bardzo znany wśród graczy serwis internetowy, za pomocą którego można pobierać stare i nowe gry oraz różne, ciekawe dodatki i mody usprawniaj...
Karta podarunkowa Sodexo – idealne rozwiązanie dla każdego! Sodexo to międzynarodowa korporacja oferująca profesjonalne rozwiązania w zakresie motywowania pracowników. Jednym z nich są karty podarunkowe, które ...
Karta podarunkowa do sklepu Rossmann Rossmann to marka znana na terenie niemal całej Europy. W sklepach Rossmann można znaleźć wysokiej jakości kosmetyki i środki czystości, a także produ...

0 comments on “Karta podarunkowa do sklepu EMPIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *