Karta podarunkowa Sodexo – idealne rozwiązanie dla każdego!

Sodexo to międzynarodowa korporacja oferująca profesjonalne rozwiązania w zakresie motywowania pracowników. Jednym z nich są karty podarunkowe, które stanowią doskonałą alternatywę dla premii pieniężnych. Są one dostępne są także w Polsce i cieszą się bardzo dużą popularnością wśród pracodawców.

Dlaczego karta Sodexo jest doskonałym pomysłem na zmotywowanie pracowników?

 

 

Karta podarunkowa Sodexo doskonale wpływa na motywację pracowników. Pracownik za pomocą takiej karty może bowiem dokonać zakupu produktu lub usługi w wybranym przez siebie miejscu. Odróżnia to kartę Sodexo od innych kart podarunkowych do wybranych sklepów, w przypadku których możliwości wyboru są znacznie mniejsze. Dzięki samodzielności dotyczącej wyboru sposobu wydatkowania środków na karcie podarunkowe j Sodexo, pracownik może poczuć się doceniony.

Po drugie, na użytkowników kart Sodexo czekają oprócz wolnych środków na zakup produktów i usług, także bardzo atrakcyjne zniżki. Sięgają one nawet ponad 50%. Jak można je znaleźć? Przede wszystkim korzystając z kuponów przesyłanych w formie papierowej, ale również online przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej. To bardzo ważne, szczególnie gdy karta Sodexo zostanie wręczona pracownikowi w okresie świątecznym. Koszty przygotowania się do świąt są bowiem zwykle bardzo wysokie i dla pracownika liczy się wówczas każda złotówka. Karta podarunkowa Sodexo daje więc możliwość oszczędzenia pieniędzy.

Trzecim z atutów karty przedpłaconej Sodexo jest fakt, iż pracownik, który ją otrzyma, z wykorzystaniem specjalnej aplikacji mobilnej może kontrolować saldo dostępnych środków oraz przeglądać historię dokonanych operacji. Świadomość, na co były wydatkowane pieniądze z karty Sodexo, jest niezwykle istotna. Pracownik widzi dzięki temu, że firma podchodzi do jego wynagradzania w pełni profesjonalny sposób, oferując rozwiązania, dzięki którym nagrody zostaną w pełni wykorzystane, zgodnie z potrzebami.

Korzyści z karty Sodexo dla pracodawcy

Karta podarunkowa Sodexo to bardzo korzystne rozwiązanie dla pracodawców. Jej atutem jest to, że jest ona produkowana i wysyłana bardzo szybko. Już bowiem w ciągu 3 dni roboczych dociera ona po zamówieniu, pod wskazany przez firmę adres. Decydując się na wynagrodzenie pracownika za włożony przez niego wysiłek, można taką nagrodę przygotować zatem bardzo sprawnie. Drugą korzyścią związaną z kartą Sodexo jest fakt, iż w przypadku gdy jest ona finansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, to w jednym roku podatkowym świadczenie pieniężne w jej ramach jest zwolnione do 380 zł na pracownika.

Gdzie można wykorzystać środki z karty podarunkowej Sodexo?

Kartą przedpłaconą Sodexo można płacić za produkty i usługi w jednym z kilkuset tysięcy miejsc w całym kraju. Z wykorzystaniem karty Sodexo istnieje możliwość zakupienia produktów:

  • spożywczo-przemysłowych (m.in. w sklepach Auchan, Tesco, Kaufland, Lidl, Piotr i Paweł, ABC, Carrefour, Alma),
  • RTV i AGD (m.in. w Media Markt, Avans, Media Expert, RTV Euro AGD oraz Saturnie),
  • odzieżowych (m.in. w Reserved, Top Secret, Big Star, House, Cropp, Orsay, Gino Rossi),
  • związanych z urodą i zdrowiem (m.in. w drogeriach Rossmann, Sephora, Natura i Douglas),
  • sportowych (w sklepach Decathlon, Martes Sport, Inter Sport).

Oprócz tego, środki dostępne na karcie podarunkowej Sodexo można przeznaczyć na zakup paliwa na stacji Statoil (Circle K) i BP, zakup posiłku w pizzerii Da Grasso lub Dominium oraz w Burger Kingu, a także na seans w Multikinie,  a należy pamiętać o tym, że są to tylko wybrane miejsca, w których bez problemu zapłaci się kartą Sodexo.

 

Widziałeś już te wpisy?

Karta Podarunkowa Steam – prezent dla gracza Steam to bardzo znany wśród graczy serwis internetowy, za pomocą którego można pobierać stare i nowe gry oraz różne, ciekawe dodatki i mody usprawniaj...
Karta podarunkowa do sklepu Rossmann Rossmann to marka znana na terenie niemal całej Europy. W sklepach Rossmann można znaleźć wysokiej jakości kosmetyki i środki czystości, a także produ...
Karta podarunkowa do sklepu EMPIK Empik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Sieć sklepów Empik działa na polskim rynku od początku lat 90-tych XX wieku oferując z ro...

0 comments on “Karta podarunkowa Sodexo – idealne rozwiązanie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *