Karty podarunkowe dla mężczyzn

Karta podarunkowa dla mężczyzny to alternatywa dla klasycznych prezentów na różne okazje (jak np. urodziny i imieniny lub inne wydarzenia życiowe). Może ona stanowić także doskonałą formę motywacji do pracy, jako jeden z elementów dodatkowego świadczenia pozapłacowego. Takie karty, po dostosowaniu dostępnych w ich ramach produktów i usług do potrzeb, wzbudzają bowiem wśród pracowników poczucie, że firma o nich dba.

Jakie karty podarunkowe sprawdzą się wśród mężczyzn?

Wśród kart podarunkowych, które są godne polecenia dla mężczyzn, można znaleźć m.in. karty przedpłacone do sklepów z odzieżą i obuwiem (szczególnie znanych marek), sklepów sportowych czy też drogerii, które w swoim asortymencie posiadają wysokiej klasy kosmetyki i perfumy. Doskonałym pomysłem na oryginalny prezent może być przekazanie mężczyźnie także takiej karty podarunkowej, która zapewni niesamowite wrażenia sportowe (również te ekstremalne). Przykładem może być karta, która pozwala na skorzystanie z takich rozrywek, jak: zagranie w paintball, skok na bungee, skok spadochronowy, lot paralotnią, jazdę gokartem lub quadem czy też naukę nurkowania. Każdy mężczyzna lubi adrenalinę, dlatego taki prezent będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę i pozwoli na spędzenie czasu wolnego w niezwykle ciekawy sposób.

Zalety kart podarunkowych dla mężczyzn

Dużym atutem kart podarunkowych jest fakt, iż można z ich pomocą dokonywać zakupów wielokrotnie. To spora wygoda, ponieważ nie trzeba w takiej sytuacji (tak jak to jest w przypadku standardowych bonów) nabywać zbędnych rzeczy tylko po to, by nie stracić dostępnych środków z określonej puli.

Karty przedpłacone dla mężczyzn pozwalają na wybranie interesującego towaru lub usługi z całej listy. Ponadto niektóre karty podarunkowe umożliwiają dokonanie zakupów w sklepach różnych sieci. Wówczas pole wyboru jest już bardzo szerokie. Oprócz tego przy korzystaniu z kart podarunkowych otrzymuje się często specjalne zniżki na inne zakupy poza tymi z puli środków dostępnych na karcie.

Jak skorzystać z karty podarunkowej?

Karta podarunkowa dla mężczyzny działa podobnie jak karta płatnicza. Można nią zapłacić w sklepie po przyłożeniu znajdującego się na niej kodu do czytnika, czy też umieszczając ją w terminalu płatniczym. Na karcie podarunkowej znajdują się środki pieniężne w określonej wysokości. Zwykle kwota karty podarunkowej zostaje wpisana na kartę, co nie oznacza, że nie jest możliwe skorzystanie z niej po wyczerpaniu środków. W większości przypadków można ją bowiem doładować. Raz wręczona karta przedpłacona pozwala zatem na korzystanie z niej przez długi czas. Firmy oferujące karty podarunkowe dodatkowo coraz częściej decydują się na opcję sprawdzenia salda środków. W ten sposób możliwe staje się kontrolowanie swoich wydatków. Jest to doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn zajętych licznymi obowiązkami zawodowymi, ponieważ za pomocą zaledwie jednego przycisku w telefonie można szybko zweryfikować dostępność środków na karcie.

Widziałeś już te wpisy?

Karta podarunkowa dla dzieci Jak można wywołać uśmiech na twarzy dziecka? Najprostszą drogą ku temu jest odpowiedni prezent. Nie w każdym przypadku starannie dobrany prezent się j...
Karty podarunkowe dla kobiet Jaki prezent warto jest wręczyć kobiecie? To pytanie bardzo często spędza sen z powiek. Obawy o to, że prezent się nie spodoba lub też, że zostanie po...
Karty podarunkowe na prezent Prezenty to nieodłączny element urodzin, imienin, uroczystości rodzinnych oraz innych, ważnych wydarzeń z życia. Bardzo często pojawia się pytanie co ...

0 comments on “Karty podarunkowe dla mężczyzn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *